Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

RR For Clean s.r.o. - společnost s certifikátem kvality

Jsme profesionální úklidová firma z Plzně. Poskytujeme služby úklidu administrativních budov, skladových prostor, zdravotnických zařízení a také stavební úklid v průběhu i po dokončení stavby.

Našich 106 specialistů se pravidelně stará o 85 provozů a měsíčně uklidíme náročným klientům více než 700 tisíc metrů čtverečních plochy jejich firem. Jsme hrdým držitelem certifikátu kvality ISO 9001!

Jsme ale odborníci nejen na profesionální úklid, ale poskytujeme i služby péče o zeleň a travní plochy. A aby naše služby byly kompletní, zajišťujeme také bezpečnostní služby týkající se veřejných prostor, administrativních, průmyslových a soukromých objektů včetně parkovacích míst.

Naši partneři velmi oceňují službu náhradního plnění, kterou rovněž poskytujeme. Pokud sami nemůžete zaměstnávat osoby zdravotně postižené, pak je pro vás náhradní plnění ideální volbou.

Mezi naše spokojené partnery patří i tyto společnosti: ASSA ABLOY, Schäfer – Menk s.r.o., SCHENKER spol. s r.o., Precision Castparts CZ s.r.o., DEVĚTSIL JST s.r.o., Ranpak s.r.o., Divadlo J. K. Tyla v Plzni, Městská policie Plzeň a další.

Bude nám ctí spolupracovat i s Vámi primárně v těchto regionech: Plzeňský, Praha, Středočeský, Pardubický, Královehradecký a Vysočina.

 

Tato stránka nemá žádné podstránky.

Certifikáty

ISO 9001 CZ ISO 9001 AN
RR For Clean_QMS_CZ-page-001.jpg RR For Clean_QMS_EN-page-001.jpg
ISO 14001 CZ ISO 14001 AN
RR For Clean_EMS_CZ-page-001.jpg RR For Clean_EMS_EN-page-001.jpg