Drobečková navigace

Úvod > Služby > Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby

Svým klientům chceme zajistit naprosto komplexní servis. Proto v naší nabídce naleznete také profesionální bezpečnostní služby. V rámci bezpečnostních služeb zabezpečujeme ostrahu veřejných prostor, administrativní, průmyslové a soukromé objekty i parkovací místa. Samozřejmostí je pro nás také zajištění bezpečnosti při pořádání veřejných akcí.

Konkrétně svým klientům poskytujeme tyto služby:

  • Fyzická ostraha, vrátnice, pochůzky, kontroly objektu
  • Obsluha požární signalizace EPS, řízení evakuace, preventivní dohled, požární hlídky
  • Recepční služby
  • Kamerové místnosti včetně zajištěné reakce zásahové jednotky
  • Připojení objektů na Pult centrální ochrany s reakcí Zásahové jednotky 24 hodin
  • Vzdálený dohled s reakcí zásahové jednotky
  • Návrh a instalace elektronických zabezpečovacích systémů EZS a EPS (kamery, obvodové perimetry plotů)

Naše firma klade velký důraz na spokojenost našich zákazníků. Té dosahujeme především vstřícným přístupem ke klientům, bezodkladným řešením bezpečnostních rizik a naprostou spolehlivostí. Veškeré služby ostrahy, které si u nás objednáte, zajistíme profesionálně. Vlastníme nejmodernější bezpečnostní technologie, i díky nim bude váš majetek naprosto v bezpečí. Vaše představy a přání spojíme s našimi zkušenostmi. Tím vám zaručíme vaši spokojenost a bezpečnost svěřeného majetku, příp. zdraví osob.

V případě, že nám svěříte svůj objekt, postaráme se o:

  • Komplexní bezpečnostní plán rizik
  • Zabezpečení objektu pomocí nejmodernější techniky
  • Pravidelnou informovanost o všem, co se ve vašem objektu děje

Mějte svůj majetek v bezpeční a zcela pod kontrolou. Svěřte nám ho. Díky našim letitým zkušenostem rozhodně nebudete litovat.

Recepční služby

Máte ve svém objektu recepci a potřebujete zajistit pozici recepční? Ani to pro nás není problém. Obraťte se na nás. Recepce představuje většinou první kontakt veřejnosti s vaší firmou. Proto je pozice recepční/recepčního důležitá a výběr vhodného kandidáta nesmí být podceněn. To ovšem vyžaduje mnoho času, kterého zajisté nemáte nazbyt. Proto vám rádi pomůžeme a váš drahocenný čas vám ušetříme. S výběrem recepčních máme již své zkušenosti, a tak si můžete být jisti, že vybereme nejvhodnějšího kandidáta.

Veškeré Vaše dotazy směřujte na našeho manažera ostrahy, pana Jaroslava Němce nebo využijte kontaktní formulář níže:

Jaroslav Němec
Telefon: +420 608 253 254
E-mail: nemec@for-clean.cz

Napište nám:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů